II Turniej Halowej Piłki Nożnej w Elblągu

Dnia 9.11.2018 roku w hali sportowo-widowiskowej w Elblągu Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Orle Gniazdo” wzięła udział w turnieju piłki nożnej placówek opiekuńczo -wychowawczych. Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn. Naszą drużynę reprezentowali: Kornelia W, Karolina H, Oliwia G, Mikołaj T, Piotr G, Dominik T, Kamil U. Podczas turnieju rozegraliśmy aż pięć spotkań.


Rywalizacja była bardzo zacięta, ponieważ każda drużyna prezentowała wysoki poziom gry. Pomimo tego udało nam się wywalczyć zaszczytne czwarte miejsce. Nasza zawodniczka Kornelia W. otrzymała prestiżową nagrodę fair play, a także była jedyną dziewczyną, której udało się zdobyć bramkę podczas całego turnieju.

W przerwach między meczami organizatorzy zapewnili nam poczęstunek i serdeczną atmosferę. W ramach nagrody drużyna otrzymała wspaniałe sportowe upominki oraz pobyt na basenie sponsorowany przez Hotel Młyn w Elblągu.

Dziękujemy organizatorowi- Dyrektor Socjalizacyjnej Całodobowej Placówki Opiekuńczo-wychowawczej w Elblągu za zaproszenie i za miło spędzony dzień.


Bartłomiej Stańczyk